קורס קשרי משפחה Famliy Ties

 

 

 

 

 

אנו בוחרים את המשפחה שאנו נולדים אליה

מערכות היחסים המשפחתיות שלנו מעצבות את אישיותנו ואת יחסינו אל העולם ואל עצמנו. כשאנו מגלים, משנים ומתקנים אמונות ומערכות יחסים עם משפחתנו אנו בעצם מקבלים את עצמנו. 

 

המסע הנשמתי הוא מסע של למידה, ברמה הנישמתית בחרנו את השיעורים שאנו עוברים עם משפחתנו. על מנת לחיות טוב יותר, ללמוד ולגדול חשוב שנכיר בלקחים ובלמידות של החווית שלנו כחלק מהמשפחה בה בחרנו להיוולד. 

 

קשרי משפחה הוא קורס מתקדם בתטא הילינג. קורס חוויתי ומעשי, במהלכו נקבל כלים עימם נוכל לעבוד ולשנות דפוסים משפחתיים מתוך כך שנראה כיצד הם משרתים אותנו. מחלות שעוברות במשפחה, קושי כלכלי ומערכות יחסים שנפגמו עם השנים הינם חלק מהתפיסה העצמית שלנו, כשאנו משחררים את עצמנו מהאמונות היוצרות את הדפוסים המשפחתיים הבעייתים אנו משתחררים מחסימות שלנו לגבי בריאות, אושר ושפע כלכלי.

 

בקורס נלמד על עצמנו כחלק מהמשפחה בה גדלנו, נבין מה מהחסמים הרגשיים והפיזיים בחיינו וכיצד הם מתגלמים במערכות היחסים שיש לנו במשפחה, ומה השיעור שאנו יכולים ללמוד מזה- ומשם נוכל להשתחרר ולאפשר שינוי וצמיחה חדשה. נעצים ונחזק תכונות חיוביות שירשנו ממשפחתנו, נלמד להעריך אחרת את עצמנו ואת ההורים שלנו

ולהתבונן על משפחתנו מנקודת מבט רחבה ומטיבה יותר.

   

הקורס יתקיים במשך יומיים . 

 

דרישות מוקדמות: בוגרי קורס יסוד וקורס מתקדמים בתטא הילינג

 

לשאלות ולפרטים נוספים ניתן לפנות במייל

thetahealinglove@gmail.com

או בטלפון : 05465397656