קורסי תטא הילינג

  בהזמנה מראש, לקבוצות בלבד. החל מארבעה אנשים 

שאנו מטפלים בתטא הילינג אנו גם חוקרים אמונות. כך שאנו יכולים להיות חוקרים או אמני חקירה בדרכנו. המטפל בתטא הילינג יכול באישור לצלול לתוככי אדם, דרכו ויחד איתו - דרך האחדות, הופך המטפל לחוקר של תודעה -מתוך הבקשה לריפוי. עצם הבקשה לריפוי היא ביטוי של אהבה, והיא מכילה בתוכה את הראייה של השלם כגדול מסך חלקיו,(השלם שבמטפל ושבמטופל). בכניסה לעומק תודעתו של המטופל, יחד עמו, במטרה לגלות אמת פנימית. דרך התרחבות שיוזם המטפל בתטא הילינג מתרחב גם האדם שמולו, המטופל. כדי לאפשר התרחבות שכזו אנו מבטאים רצון אליה, בוחרים בה. משתמשים ביכולת שלנו לתת תחושת ביטחון לאדם שמולנו, מבטאים אהבה, הכלה ורכות. מעבירים מסרים מילוליים ובלתי מילוליים לריפוי

בזמן המקודש הזה בחייו של המטפל כשהוא מתבונן בעיני המטופל באהבה ובביטחון בה, בהבנה ששניהם אחד

.במקום שבו הם חולקים את הכוונה והבחירה בריפוי, המרחב הטיפולי הוא מרחב מרפא

 

 

קורס הבסיס בטכניקה המלמד חיבור לתודעה גבוהה, דרכה ניתן לשחרר אמונות חוסמות ומעכבות בתת המודע, להיפטר מפחדים ואמונות מגבילות

המנהלים את חיינו, לשנות דפוסי התנהגות לא רצויים לנו. וליצור ריפוי פיזי, מנטלי ורגשי

 

מהקורס יוצאים עם תעודת מטפל שהיא גם תעודת הסמכה בינלאומית מטעם 

Theta Healing Institute of Knowledge ®THINK

ספר תטא הילינג, חוברת למטפל ועם כלי טיפולי .

 

אין שום צורך בניסיון קודם, תוך לימוד השיטה נוכל לראות איך לכולם יש יכולות אינטואיטיביות, שניתן להשתמש בהן כדי להביא ריפוי ולשנות דפוסים ואמונות

 

 

.בקורס נלמד על גלי המוח השונים וכיצד להתחבר לגלי תטא.

 

 נלמד כיצד לשלוף אמונות בכל רמות האמונה לשנות דפוסים ומצבים שיוצרים חסימה בחיינו ולהחליפם בתוכנות חדשות ליצירת שפע בריאות וזרימה.

 

 

נלמד ריפוי באמצעות אנרגיה של אהבה ללא תנאי

 

נלמד לזהות ולנקות אמונות ודפוסים מגבילים

 

נפתח את החושים האינטואיטיביים

 

נלמד על תהליך החקירה- כיצד למצוא אמונת שורש

 

נלמד לעשות קריאת תת מודע של המטופלים דרך סריקות אינטואיטיביות

 

שחרור כבלים אנרגטיים

 

זימון נשמה תואמת

 

יצירת הגשמה מתוך חיבור לאנרגיית הבריאה

 

שבעת מישורי הקיום

 

עבודת רגשות, פחדים ופוביות

 

הפעלת חלקים רדומים בד.נ.א. שלנו לאיזון גופני וחידוש תאי הגוף

 

חיבור להדרכה האישית שלנו – מלאכים שומרים

 

לפרטים והרשמה, מוזמנים ליצור קשר בשמחה

 

 054-6397656  

 

  

   להעמיק בטכניקה, לגלות כלים חדשים, מרגשים ומשמעותיים

לחזק את היכולות בשיטה להתפתח וללמוד ולחדד את היכולות האינטואיטיביות

אני מזמינה אתכם לקורס מתקדמים. הקורס מקדם אותנו בשימוש בתדר

בקורס נלמד תקשור עם צמחים. נלמד לדבר עם האני עליון (חלק מהנשמה שלנו שמייצר את המציאות שבה אנו חיים כדי להגשים את הלמידות הנישמתיות). נלמד לנקות את המודעות מתוכנות שליליות (שלושת ה R) מחרטה, טינה ודחייה. נעמיק את הידע במישורי הקיום כולל שחרור מנדרים, חוזים ומחויבויות שכובלות אותנו לרקיעים מסוימים ומקשים על החיבור לבריאה. נלמד כיצד לתקשר עם נשמות אהובות שחלפו מהעולם. נלמד טכניקה לתיקון נשמה שבורה ולריפוי עוברי. ננקה זיכרונות צפים שלא משרתים אותנו ונלמד לנקות אחרים מהזיכרונות הצפים שלהם. ונקבל מאות תוכנות והטמעות משנות חיים שוויאנה קיבלה הנוגעות ומשפרות את כל תחומי החיים .

 

:ציטוט של וויאנה סטייבל מייסדת השיטה בהקדמה שהיא כתבה לקורס מתקדמים

" טבע החיים הוא אנרגיה. מישורי הקיום הינם המחול והמעגל של אנרגיה זו שאינה נעצרת לעולם רק לובשת צורה שונה. מטרת מדריך זה (קורס מתקדמים) איננה רק להסביר זאת, אלה גם למקד כל אחד מכם באנרגיה שמביאה לתוצאות המהירות ביותר ... ההשתנות והיצירה הינן טבעם של האטומים. אנו יצורים מופלאים אשר יוצרים מציאות.

אף מישור קיום אינו חשוב יותר מהאחר. מטרתנו להגיע לאיזון בכל הרקיעים באמצעות הרקיע השביעי "

במידה ואתם ארבעה תלמידים ומעלה, ניתן להזמין אותי ללמד את הקורס בביתכם

 

להרשמה ופרטים נוספים 

טלפון : 0546397656

או במייל : thetahealinglove@gmail.com

 

קורס חקירה עמוקה

DIG DEEPER

קורס חדש ומשמעותי בעולם התטא הילינג- שפותח על ידי וויאנה סטייבל ומתאים למטפלים ומורים הרוצים להתפתח ולקבל כלים לעבודה מטיבה בשיטה. קורס זה נותן את היסודות לעבודה בטכניקה והוא מומלץ למטפלים מקצועיים ולמורי תטא הילינג.


 בהם נלמד את אומנות החקירה/חפירה בתטא הילינג (digging) לתוצאות מהירות ועוצמתיות ביותר במרחב הטיפולי.  בקורס נלמד את 8 שיטות הדיגינג הממוקדות והיעילות ביותר איתן נוכל להגיע

הקורס מאפשר לעשות עבודת אמונות מדויקת, תוך שמירה על צעדים ברורים למציאת אמונות השורש המשנות את חיי המטופל בצורה מטיבה, ובכך לברוא מציאות חיים חדשה ולסיים שיעורים ממושכים בקלות ובפשטות. 

 

הקורס נקרא גם לחפור לעומק מכיוון שהוא נותן כלים עוצמתיים להגיע לעומקים במרחב הטיפולי, כלים שנלמדו משנים רבות של עבודה טיפולית בתטא הילינג ומתוך ניסיון של אלפי מטופלים שוויאנה סטייבל טיפלה בהם ושינתה את חייהם. הידע המובנה בקורס נותן טיפים חדשים מחדד הבנות ומאפשר למצוא אמונות בדרך קלה ואפקטיבית.

 

זהו קורס בן יומיים כאשר כל יום הוא באורך של 7-8 שעות כולל הפסקות

הקורס מתאים לבוגרי קורס מתקדמים

ניתן להזמין אותי ללמד את הקורס בביתכם

במידה ויש ארבעה תלמידים ומעלה

 

 

להרשמה ופרטים נוספים 

טלפון : 0546397656

או במייל : thetahealinglove@gmail.com

 

"כישרונות טבעיים כמוהם כצמחים פראיים: הם זקוקים לגיזום על ידי לימודים." ~ פרנסיס בייקון

 

מוזמנים באהבה לקחת צעד קדימה בעבודה הטיפולית ולהתפתח בהנאה.

 

עינבל גל

קורס קשרי משפחה Famliy Ties

המורים המשמעותיים ביותר להתפתחות שלנו רובם נמצאים במשפחה שאנו נולדים אליה

מערכות היחסים המשפחתיות שלנו מעצבות את אישיותנו ואת יחסינו אל העולם ואל עצמנו. כשאנו מגלים, משנים ומתקנים אמונות ומערכות יחסים עם משפחתנו אנו בעצם מקבלים את עצמנו. 

 

המסע הנשמתי הוא מסע של למידה, ברמה הנישמתית בחרנו את השיעורים שאנו עוברים עם משפחתנו. על מנת לחיות טוב יותר, ללמוד ולגדול חשוב שנכיר בלקחים ובלמידות של החווית שלנו כחלק מהמשפחה בה בחרנו להיוולד. 

 

קשרי משפחה הוא קורס מתקדם בתטא הילינג. קורס חוויתי ומעשי, במהלכו נקבל כלים עימם נוכל לעבוד ולשנות דפוסים משפחתיים מתוך כך שנראה כיצד הם משרתים אותנו. מחלות שעוברות במשפחה, קושי כלכלי ומערכות יחסים שנפגמו עם השנים הינם חלק מהתפיסה העצמית שלנו, כשאנו משחררים את עצמנו מהאמונות היוצרות את הדפוסים המשפחתיים הבעייתים אנו משתחררים מחסימות שלנו לגבי בריאות, אושר ושפע כלכלי.

 

בקורס נלמד על עצמנו כחלק מהמשפחה בה גדלנו, נבין מה מהחסמים הרגשיים והפיזיים בחיינו וכיצד הם מתגלמים במערכות היחסים שיש לנו במשפחה, ומה השיעור שאנו יכולים ללמוד מזה- ומשם נוכל להשתחרר ולאפשר שינוי וצמיחה חדשה. נעצים ונחזק תכונות חיוביות שירשנו ממשפחתנו, נלמד להעריך אחרת את עצמנו ואת ההורים שלנו

ולהתבונן על משפחתנו מנקודת מבט רחבה ומטיבה יותר.

   

הקורס יתקיים במשך יומיים . 

 

דרישות מוקדמות: בוגרי קורס יסוד וקורס מתקדמים בתטא הילינג

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

קורס תטא הילינג יסוד

קורס תטא הילינג מתקדמים