אודותיי

אני יזמית הבוחרת לכוון אנשים פנימה למציאת הידע וההכוונה מבפנים. אני עובדת עם אנשים שמכוונים להתפתח במישורים האישיים, המקצועיים והרוחניים בצורה אינדיבידואלית, ולמצוא את היכולות הגלומות בתוכם ולממש אותן מתוך מקום של צמיחה.

אני עוזרת לאנשים למצוא את הקול שלהם ואת היכולת להקשיב לעצמם ברמה העמוקה ביותר, אני מאמינה שמתוך היכולת הזו נולדו הדברים הנפלאים ביותר שאנו מכירים.

אני מכוונת אנשים להעצמה אישית וריפוי עצמי בשעת הצורך. בטיפולים, בהרצאות בסדנאות אישיות וארגוניות אני מלמדת מפתחות משמעותיים לכניסה פנימה ועבודה תודעתית עצמית. אני מאמינה שבגוף אין טעויות ואם נוצר כאב או הפרעה או מחלה יש שם אפשרות לצמיחה והתפתחות ומשם גם הריפוי מגיע.

למדתי B.A בפילוסופיה ותקשורת במכללת ספיר 

עשיתי השלמות לתואר בפסיכולוגיה בסמינר הקיבוצים.

הייתי מייסדת ואחראית על המחקר העולמי בתטא הילינג, אסיסטנטית של וויאנה בקורסי המורים בארץ ובעולם ומורה לכל הקורסים בשיטה עד שנת 2015.

יצרתי מחקר עצמאי לטיפול עצמי בסרטן בשיתוף פעולה עם מספר רופאים וביולוגים, שאיתו נכנסתי לפרוייקט ״ראש מושיטה יד״, המפעילה סדנאות לעבודה עם חולים אונקולוגיים בבתי חולים בכל הארץ.

למדתי והעמקתי בGNM וריקול הילינג ואף עזרתי לד״ר ז׳ילבר רנו, מייסד הריקול הילינג ותלמידו של ד״ר האמר מייסד הרפואה הגרמנית החדשה, במהלך 4 שנים. בזמן זה למדתי את כל הקורסים בשיטה מספר פעמים.

למדתי התמקדות focusing p והתמקדות בבריאות.

למדתי להעביר מסעות בקריסטלים, בשיטת Crystal layout.

תלמידה של קבלת הנסתר וחקר תודעה. למדתי אצל אואזיס צולר, למדתי קורס בניסים אצל אפרת שר שלום, למדתי דת ויהדות, בודהיזם וטאו, למדתי את משנתו של ססזאן מחבר הסינג סינג מינג.

למדתי רפואה אינדיאנית, ובמשך מספר שנים חקרתי אודות טוטמי החיות מסביב לעולם, פרסמתי את מחקרי באתרים, בפייסבוק ובבוט בטלגרם #טוטמיהחיות.

אני מאוהבת בעבודה שלי, נהנית לראות אנשים צומחים ומשגשגים, נהנית ללמד ולראות תהליכי התפתחות ופריצות דרך משמעותיות הקורות כשאנשים נחשפים לאמת עמוקה בתוכם.

צמיחה נעימה,

ענבל פוזנר

inbal pozner