הפילוסופיה

הפילוסופיה שאיתה אני עובדת מתבססת על כך שהכל לטובה, ונוצר לטובתנו הגבוהה. הרבה מתוך מערכת האמונות המודעת והלא מודעת שלנו. גם האתגרים והקושי נוצרו על ידי החלק הלא מודע בנו, המכיל את המערכת הביולוגית. אלה הם חלקים ממהות שלמה יותר שהיא אנחנו. הבסיס לעבודה הוא הידיעה שהגוף שלנו אוהב אותנו, שכל תא ותא מכילים ידע נשמתי עמוק ולא מודע וככאלה הם מסורים לנו, לחיינו, לדרך הנשמתית האישית שלנו ומכוונים אותנו להשלמת השיעורים והתיקונים בחיינו. יש בזה קסם מופלא והרי כל החיים עצמם הם קסם מיסתורי וכך גם אנחנו והמסע שלנו נשלט ולא נשלט על ידינו.


כשאנו מבינים שבמקום לחוות את עצמנו כבובת על חוט בידיו של איזה אלוהים מסתורי, אנו יכולים לחוות את עצמנו ככוח העוצמתי ביותר בחיינו ושאלוהים כולו הוא אהבה שהיא מושלמת. אנו יכולים לראות את הדברים מפרספקטיבה רחבה ומטיבה יותר. כך אנו יכולים להתחיל להבין מה זה אומר שהנשמה היא המעבירה אותנו את השיעורים והאתגרים שאנו חווים בחיים. הפילוסופיה שמאחורי זה טוענת שהנשמה היא אינסופית, אין לה סוף- לעומת זאת החיים שלנו הם זמניים וסופיים. לכן הנשמה בוחרת לקחת על עצמה שיעורים שילמדו אותה מעלות ויכולות אינסופיות. המעלות הנשמתיות יהיו חיוביות תמיד. כאשר הנשמה מחליטה להעביר אותנו שיעור אנו ואנו לא לומדים אותו אנו נחווה אותו חוזר שוב ושוב בכל מיני צורות, עד שלא נשלים את הלמידה לא נסיים את השיעור, זה יכול להגיע דרך הרגש וגם דרך הגוף. כשאנו מבינים מה דבר מסויים מלמד אתנו – מה הדבר הטוב שהוא מלמד אותנו, יכול להיות שהבנו את הלמידה הנשמתית.

הפרספקטיבה הרחבה מאפשרת לנו דרך אמיתית להיפתח לעוצמות חדשות שלא הכרנו בתוכנו. ולא רק בראייה אלא גם ברגשות, בתחושות ובמחשבות ולקבל ריפוי פנימי, אמיתי ומעמיק, לנו ,למשפחתנו ולקולקטיבי.

תפריט נגישות

error: התוכן שניסית להעתיק מוגן בזכויות יוצרים