כוח הריפוי הפנימי

מסע עמוק לתוככי התודעה

ענבל פוזנר

מטפלת, מורה לטיפול וטיפול עצמי, הילרית

חוקרת טיפול אמנית ויזמית בתחום הטיפול העצמי.

היקום / אלוהים / הקיום מדבר איתך כל הזמן, מנסה להוביל ולהדריך אותך למקום הנפלא ביותר עבורך, לחווית החיים הטובה והאוהבת ביותר, לקיצורי דרך אל השפע והאושר. והוא משתמש בהמון כלים וסימנים ובניהם גם חיות הטוטם. אז אם אהבת את מה שקראת, או אם הרגשת משהו דרך המילים שכתבתי, והם חיזקו ועודדו אותך אין זה צירוף מקרים שהגעת אלי.

העבודה שאני עושה מתאימה למי שרוצה לעזור לעצמו ולא יודע איך. העבודה הזו עוזרת לאנשים להתחזק מבפנים, לרפא את חייהם ואת עצמם והיא מתאימה לאנשים שברובד עמוק מוכנים לשחרר את הקושי והחסימות ולהעביר את העוצמה לידיים שלהם. אני מזמינה אותך בתהליך הטיפולי הקצר להיפטר ממה שמקשה עלייך ומעכב אותך מבפנים. גם אם זה חסימות ותקיעות בכסף, באושר, במערכות יחסים או בבריאות, כל המחלות בגוף ובתודעה נוצרות בתוכנו, ושם גם ניתן לרפא אותם. 

בדיוק בשביל זה הקמתי את הקליניקה שלי. וב11 השנים האחרונות שבה הקליניקה קיימת עזרתי לאנשים לרפא את עצמם מחרדות, מדיכאון, ממגוון קשיים נפשיים ומחלות גוף. הובלתי אנשים לרפא את עצמם  ממצוקות כלכליות וחברתיות, ואף ממחלות חשוכות מרפא, ראיתי מולי אנשים משתחררים מכאבים של שנים. עזרתי לנשים להכנס להריון ולעסקים לקום ולשגשג וכל זה דרך אותם כלים של ריפוי עצמי שעזרו להם גם הרבה אחריי המפגש איתי. מתוך פשטות ודרך הובלת מטופליי פנימה לתת המודע שלהם, ללב החכם שבתוכם.

אני ענבל פוזנר, אני מטפלת ומורה לטיפול. הקדשתי את עצמי ללימודי טיפול למעלה מעשור, מפסיכולוגיה ועד שמאניזם וקבלת הנסתר ביהדות ועוד המון כלים ושיטות; יצרתי מגוון רחב של כלים חדשניים לעבודה עם תת המודע המבוססים על ידע עתיק, ונגישים לעבודה עצמית, שאותם אני מלמדת בקליניקה.

הכלים שאיתם נעבוד יחשפו אותך לכמה התודעה שלך מרתקת, אני אוביל אותך פנימה בדרך לריפוי העצמי לראות דברים מרהיבים הנמצאים בתת ההכרה שלך. שם ברבדים העמוקים והיפהפיים יש קיצורי דרך עבורך לעזור לעצמך. אין צורך לחפש עזרה חיצונית, יש עוגן חזק ובית פנימי שרק מחכה שנגלה אותו, וברגע שזה קורה הדרך אליו פתוחה ונגישה לתמיד.

אם יש בך קריאה פנימית עכשיו זה הזמן. בלחיצה על כפתור ההרשמה מועברים לתיאום שיחת היכרות איתי ללא עלות שבה נבדוק אם הטיפול מתאים לך 

בעלת ניסיון של למעלה מעשור בטיפול אישי ובהנחיית קבוצות לטיפול עצמי.

מפתחת שיטת טיפול תודעתי בשם כוח הריפוי הפנימי.

מכשירה מטפלים, חוקרת תודעה באקדמיה ומחוצה לה.

כותבת על כל מה שמקדם עזרה עצמית וריפוי עצמי.

מפתחת בוט לעזרה רגשית.

ציירת קליגרפיות של מנדלות משפטי עוצמה.


כוח הריפוי הפנימי זהו שמה של טכניקה לקבלת ידע וריפוי מהחלק הגבוה בתודעה, “האינסוף שבפנים”.

הטכניקה לא דורשת ידע או ניסיון מקדים והיא מאפשרת לכל אדם לראות ולשוחח, דרך חלימה ערה, עם החלק החי אשר בתוכו, עם הכוחות הפועלים בו, במרחב הפנימי הלא-מודע והמשפיע.


כוח הריפוי הפנימי נלמד בסדנאות בארץ (ובעולם), בקורסים לטיפול עצמי, קורסי העמקה וקורס למטפלים.


המהות של הכלי כוח הריפוי הפנימי הוא עבודה עצמית תודעתית, דרך קבלת הנחייה ותרגול פרקטי יומיומי שמתקבל במרחב הפנימי.

השימוש בטכניקה חושף אותנו ליכולות והעוצמות האדירות השוכנות בכולנו, והיכולת לטפל בגוף ובתודעה.

כל מה שנכתב באתר זה נכתב מאהבת אדם וכוונת הלב, הידע הנחלק באתר זה מכוון לצמיחה עצמית ותודעתית למי שנחשף אליו ברגע החשיפה שהוא הרגע המדוייק ביותר.

שם העסק שלי הוא כוח הריפוי הפנימי היות ובעבודת הטיפול שלי אני מכוונת את מטופליי לכוח הפנימי שבהם

לכן, באתרים שלי בין היתר מופיעה עבודה עם טוטמי חיות כמגני עוצמה פנימית 

ענבל פוזנר

פוסטים בנושא עבודה עם טוטמים


קצרים – חיזוקים והעצמות מידיות
(מתוך ערוץ היוטיוב של כוח הריפוי הפנימי)תפריט נגישות

error: התוכן שניסית להעתיק מוגן בזכויות יוצרים