ענבל פוזנר

כוח הריפוי הפנימי

ברוכים הבאים לאתר שלי. אני ענבל פוזנר. כאן אחלוק איתכם את השליחות שלי – שהיא לעזור לכם לרפא ולחזק את עצמכם בגוף ובנפש.

כאן באתר אני חולקת ידע שעוזר למטופלים שלי פעם אחר פעם לרפא ולשנות את חייהם, כלים לעזרה עצמית ולריפוי עצמי.

מפגשים עם בעלי חיים הם כלי של היקום/האחדות/ האני העליון/הבורא לכוון אותנו בדרך הצמיחה האישית שלנו. וכך גם מה שאנו חווים בחיים ובגופנו.

הגוף שלנו יוצר מחלות והפרעות לא כי הוא טועה, כושל או בוגד בנו, למעשה הגוף חכם ומפותח ועובד לשירותנו. כל מחלה או הפרעה הינה חלק מתוכנית ביולוגית מפותחת וחכמה, שמטרתה לעזור לנו ולתמוך בנו בתהליכי ההתפתחות שלנו. כאשר אנו מגיעים לשורש שבנו היוצר את המחלה או ההפרעה לא רק שאנו מגדילים את הסיכוי לרפא את גופנו, אלא שאנו גם זוכים ליהנות מההתפתחות והצמיחה שלנו בתהליך.

הגוף יצר את המחלה והגוף יודע לרפא אותה, ולכן חשוב להבין שיש בנו כוח ריפוי פנימי רב עוצמה המסוגל לחולל שיפור משמעותי בחיינו ובבריאותנו.

אם הגעת לכאן, כנראה שהבנת שכבר בא לך -ומגיע לך- לחוות את החיים הראויים לך, לקפוץ ברמת החיים שלך, להרשות לעצמך להנות מחייך באמת.

גם אני עשיתי זאת ולכן אני יכולה לעזור לך. אני מזמינה אותך לקליניקה שלי לטיפול אישי, ולכוון אותך לצלול לשורש של מקור הסבל שלך ולהדריך אותך לשחרור ממנו. בתהליכי תודעה שלמדתי במשך כמעט שני עשורים, של הכשרות בתחום הטיפול מפסיכולוגיה, התמקדות, יהדות קדמונית ועד כלים טיפולים שהביאו שבט הסו האינדיאני. ועוד ועוד. כל הכלים שאני משלבת יכוונו אותך פנימה לשנות את חייך מבפנים החוצה.

״ענבל היקרה, הגעתי ללא שום ציפיות דרך חבר שהמליץ. גיליתי שזו הייתה אחת המתנות הכי גדולות שיכלתי להעניק לעצמי וגם לסובבים אותי. ממליץ לכל מי שבאמת רוצה לטפל בעצמו. ניחנת ביכולת רוחנית גבוהה המאפשרת לך לראות באמת אנשים, את הפנימיות שלהם. מומלץ בחום. יזהר״

יזהר חריש :

נעים להכיר אני מורה ומטפלת, מרצה, יוצרת אומנות טיפולית ויזמית בתחום הטיפול. יצרתי מחקרים בנושא טיפול והילינג בשיתוף עם בתי החולים הגדולים בארץ ועם מעבדות מחקר באוניברסטאות, כתבתי מספר אתרים בינהם האתר הזה ויש לי את הידע והכלים, והרצון ואשמח לעזור לך לעזור לעצמך עם האוצרות שאני מביאה איתי למרחב הטיפולי.

״ענבל טיפלה בי במסירות וביעילות. מדהים כמה הטיפול פשוט, מהיר ומשפיע במהירות. להפתעתי, כאבים של שנים נפתרו סופית וחיי למעשה השתנו. והכל באהבה, בשמחה ובחיוך של ענבל האלופה. תודה״.

אופיר מור, חולון

 ״ההחלטה לפנות לענבל הייתה מהחכמות שעשיתי. היא עזרה לי למצוא ולגלות בעצמי כוחות ומסרים שהיו חבויים עמוק בתוכי ולא ראיתי או ידעתי איך לתעל לטובתי. היא ללא ספק ניחנה ברגישות יוצאת דופן ובכישרון אמיתי ונדיר לראות לתוך הנפש ולתת כלים שיכולים להרים ממשברים ושברונות. השיטה הייחודית שלה עזרה לי להעיר צדדים בתוכי שחיזקו אותי והאירו דרכים שקודם לכן נראו חשוכות וחסומות. אני מבינה את עצמי ואת הכוחות שפועלים בתוכי הרבה יותר טוב, ומדהים כמה שינוי זה יכול לעשות. ממליצה בחום״.

אלינור שריקי, וושינגטון ארה״ב

״אני בדרך כלל אני לא רושמת אבל במקרה הזה הייתי חייבת! החוויה וההתנסות שהענקת לי הייתה עוצמתית ומרגשת. משהו שאזכור לתמיד. לגמרי אחזור לחיזוקים כדי להזכיר לעצמי את הכוח הפנימי שחבוי עמוק בפנים, מסתבר בכל אחד מאיתנו. שוב תודה.״

איריס חזן עמק חפר

לשאלות ולפרטים על טיפולים אפשר לכתוב לי ישירות. בתחתית בדף בלחיצה על כפתור ההרשמה לעבור לתיאום שיחת היכרות איתי ללא עלות שבה נבדוק התאמה לטיפול 

״המפתח נמצא בפנים. השליחות שלי היא לקצר לך את הדרך למצוא אותו״

ֿ


שם העסק שלי הוא כוח הריפוי הפנימי היות ובעבודת הטיפול שלי אני מכוונת את מטופליי לכוח הפנימי שבהם

ענבל פוזנר

כיצד ניתן לעבוד בשיטת ״כוח הריפוי הפנימי״?

טיפול אישי טלפוני:

הרצאות וסדנאות:

הרצאות וסדנאות לארגונים

לקריאה על מפגש עם טוטמי חיות כמגני עוצמה פנימית :


פוסטים בנושא עבודה עם טוטמיםתפריט נגישות

error: התוכן שניסית להעתיק מוגן בזכויות יוצרים